ERTEM GRUP İLE YAŞAMINIZIN HER YERİNDE
ÇOK YÖNLÜ TEKNOLOJİLER

ERTEM 30 yıldan fazla bir süredir mühendisliğe ve yüksek standartlara sahip ürünlere verdiği değerle müşterilerine kaliteli ürünler sunan Ankara Merkezli, bünyesinden doğan yapı içerisinde birbirinden bağımsız 2 ana departmandan oluşan, faaliyet gösterdiği alanlarda sürekli olarak kendini yenileyen, geliştiren teknoloji ve hizmet odaklı bir gruptur.ERTEM GRUP'u oluşturan kısımlardan her biri kendi alanlarında büyümeye kendine amaç edinmiş, uzman kadrosuyla ülkemizde birçok gelişmenin öncüsü olmuştur.

ERTEM GRUP teknolojinin en üstün ürünlerini ülkemize kazandırmayı ilke edinmiş, kaliteden ödün vermeyen, yeniliklere açık, danışmanlık hizmeti, proje geliştirme, temsilcilik, dış ticaret, mühendislik hizmetleri sunmaktadır.

Sektörde 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeye sahip ERTEM GRUP; kullanıcıların beklenti ve fikirlerine değer veren, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı misyon edinmiş bir teknoloji ve hizmet grubudur. ERTEM GRUP olarak daha iyi bir yolun duyarlı müşteri hizmeti, çabuk teslimat ve profesyonel ürünlerden geçtiğine inanıyoruz.